Hakkımızda
Hakkımızda

TURCOS A.Ş.

 

Turcos A.Ş., bilimsel olarak kanıtlanmış ve yenilikçi kişisel bakım ürünleri üretiminde lider bir firmadır. Yüz, vücut, saç, OTC ve profesyonel kullanıma yönelik formülasyonlara odaklanarak, yüksek kaliteli, güçlü etkili ve rekabetçi maliyetli ürünleri piyasaya sunuyoruz.

Turcos Araştırma ve Geliştirme departmanın geliştirdiği özel formüllerle; marka grafik tasarımı, üretim, paketleme ve teslimat alanlarındaki uzmanlığıyla; yeni ve gelişen iş alanlarına, estetisyenlere ve cilt bakım profesyonellerine dünya standartlarında hizmet vermektedir.

 

Rakipsiz ve yüksek kalitede Private Label, White Label ve Sözleşmeli OEM imalat hizmetimiz ile müşterilerimize büyük avantaj sağlıyoruz. Tesislerimiz her türlü yeni ve bilinen üretim hattı eklenebilecek şekilde gerekli ekipmanlar ile donatılmıştır. 20 yılı aşkın satış ve pazarlama tecrübemizle, yeni ürün tasarımı ve üretim süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

 

Yönetim ekibimiz,  sektörel tecrübesiyle birçok başarıya imza atmış ve katkıda bulunmuşlardır. Uzman yöneticilerimiz, kendi know-how ve iş zekalarını birleştirerek, büyüme ve başarı getiren stratejileri planlamaktadırlar.

 

 

Yönetim Kurulumuz;

 

Nurettin Ustaoğlu                Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Üyesi

 

Ali Ustaoglu                           Genel Müdür ve Kurucu Üyesi

 

Fatih Karabey                        Ar-Ge Direktörü  

 

Selman Köksal                      Satiş Geliştirme Direktörü

 

 

FELSEFEMİZ

 

TURCOS A.Ş.'nin felsefesi, ürünlerimizin etkinliğini ve kalitesini artıracak ve cildinizde meydana gelen doğal yenilenme işlemlerini uyarıp hızlandıracak tüm AKTİF MADDELER etrafında yapılandırılmıştır.

 

Bu yaklaşım bütün formülasyonlarımızın son derece etkili olmasını garanti ediyor. Formüllerimizin etkileri dermotolojik olarak en güvenilir ve bilimsel yol olduğu kanıtlanmıştır. Formüllerimiz çok etkilidir çünkü doğudan ciltteki çeşitli sorunları hedef almaktadır.

 

Ciltteki reparatif, anti-aging ve estetik iyileştirme süreçlerine odaklanarak, piyasada en çok satan, en etkili en güçlü veya en çok ihtiyaç duyulan ürünleri geliştirmeyi hedefliyoruz.

 

 

PRIVATE LABEL: Sizin markanız

 

Modern üretim teknikleri, geniş formül yelpazesi ve biyoteknolojik yöntemler ile ürettiğimiz molekül ve eksratlarla, sizin için geliştirebileceğimiz ürünler veya mevcut ürünlerinizi üretimini yaptığımız aktif bileşenle rekabetçi fiyat yapısı  ve yakın müşteri ilişkilerimiz sayesinde, kendi markanızı en optimum süre içerisinde müşterinizler buluşturabileceğiniz bir Private Label hizmeti sunuyoruz. Böylece ürününüzün pazarın ihtiyacı olan zamanda ve kalitesine güvenerek pazara sunmanızı sağlıyoruz.

 

TURCOS A.Ş. kendi markanızı oluşturmanız için gereken bütün adımları size sunar. Ar-Ge, formülasyon, ürün ve ambalaj seçimi, grafik tasarım, test ve üretim aşamalarını içeren markanıza özel, sizin kriterlerinizi sağlayan benzersiz üretim hattınızı kuruyoruz.

 

Marka danışmanlarımız, markanızın başarı için gereken atılımı yapabilesi ve en iyi sonucu alabilmesi için size yardımcı olacaktır.

 

 

ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME

 

Alanında eğitimli Ar-Ge ekibimiz biri üretim tesislerimizde ve bir diğeri Ege Üniversitesi Kampüsü içinde inşa ettiğimiz iki farklı modern laboratuvarımız ile TÜBİTAK destekli Ar-Ge çalışmalarını kendi bünyemizde gerçekleştirmektedir. Böylece uygun test ve formülasyonları geliştirme ile hızlandırılmış üretim sürecine büyük katkı sağlıyoruz.

 

Ar-Ge ekibimiz geniş bir bilgi arşivi kullanma ve yenilikçi kaynakları araştırmada yetkilidirler. Hammadde tedarikçilerimiz ve laboratuvarları ile olan yakın ilişkiler sayesinde Hammadde Teknik bilgileri(Materyal Güvenlik Bilgi Formu, Spesifikasyonları ve Analiz Sertifikaları) sağlamaktadırlar.

 

Ekibimiz laboratuvarda ürün ve formülasyonları geliştirmek ve genişletmek amacıyla, hammadde ve etkinliği konusunda ayrıntılı bilimsel bilgiyi toplar. Tüm gelişim süreçleri numaralanarak, aktifler ve diğer bileşenlerle etkileşimleri sistematik testlere tabi tutulur.